BU WEB SİTESİ MAKİNE İHRACATÇILARI BİRLİĞİ'NE AİT OLUP, TÜM KULLANIM HAKLARI SAKLIDIR.

Web sitemizde yer alan yazılar, bilgiler eğitim amaçlı olup herhangi bir önerme amaçlı değildir. Bu bilgiler doğrultusunda verilen her türlü karar ile ilgili sorumluluk bu siteyi ziyaret eden kişiye ait olup, Makine İhracatçıları Birliği sorumlu tutulamaz. Aynı şekilde Web sitemizde yer alan bağlantılarda yer alan bilgilerden Makine İhracatçıları Birliği sorumlu olmayıp, sorumluluk bu bağlantıları kullanan kişilere aittir.

Web sitemizde yapılacak her türlü değişiklik, yeniden düzenleme veya yayını durdurma hakkı hiçbir ihtara gerek olmaksızın Makine İhracatçıları Birliği'ne aittir. Bu şartlar sayfamızda yer alan bağlantılar için de söz konusudur. Web sitesinde yer alan bilgilerin güncellenmemesinden dolayı Makine İhracatçıları Birliği hiçbir sorumlulukla yükümlü değildir.

Web sitemizde yer alan yazılar, bilgiler, grafikler, resim ve logolar, tasarımlar, sloganlar, web sitemizin sunuluş şekli Makine İhracatçıları Birliği mülkiyetinde olup, tarafımızdan yazılı izin alınmaksızın kullanılması, kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, ticari amaçla basılması ve dağıtılması yasaktır. Her türlü telif hakkı Makine İhracatçıları Birliği'ne aittir.

Makine İhracatçıları Birliği, web sitemize ulaşan isim, adres ve şahsi bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü şahıslara açıklamayacağını beyan eder.